Information
TABLES - RESULTS & FIXTURES - STATISTICS
STATISTICS
TABLES
MATCHES
Sorted by kick off
K/O
STAT
TIME
LEAGUE
HOME
LP
AWAY
LP
HT
FT
ET
PN
02:00
SCH
SHOW GAMES FROM ECUADOR
INDEPENDIENTE JUNIORS
7
 
 
AMERICA DE QUITO
4
 
 
02:00
1 HF
41'
SHOW GAMES FROM VENEZUELA
DEPORTIVO TACHIRA FC
1
 
 
METROPOLITANOS FC
5
 
 
0
0
 
02:30
1 HF
42'
SHOW GAMES FROM BRAZIL
GREMIO
 
 
JUVENTUDE
 
 
 
1
0
02:30
1 HF
42'
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
FBC MELGAR
 
 
BAHIA
 
 
 
0
0
02:30
1 HF
42'
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
INDEPENDIENTE
 
 
ATLETICO TUCUMAN
 
2
 
1
0
02:30
1 HF
42'
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
PLAZA COLONIA
 
 
JUNIOR
 
 
 
0
0
03:00
1 HF
10'
SHOW GAMES FROM COSTA RICA
GUADALUPE FC
3
 
 
CS CARTAGINES
1
 
 
0
0
03:00
1 HF
11'
SHOW GAMES FROM MEXICO
ATLANTE
6
 
 
DORADOS
11
 
 
0
0
 
05:00
SCH
SHOW GAMES FROM MEXICO
ATLETICO SAN LUIS
18
 
 
MAZATLAN FC
16
 
 
10:00
SCH
SHOW GAMES FROM KAZAKHSTAN
ORDABASY
3
 
 
TOBOL KOSTANAY
4
 
 
12:00
SCH
SHOW GAMES FROM RUSSIA
KRASNODAR 3
11
 
 
SKA ROSTOV
4
 
 
12:00
SCH
SHOW GAMES FROM VIETNAM
BECAMEX BINH DUONG
5
 
 
HONG LINH HA TINH
8
 
 
 
13:00
SCH
SHOW GAMES FROM ARMENIA
FC ARARAT-ARMENIA
6
 
 
ALASHKERT
4
 
 
13:00
SCH
SHOW GAMES FROM ARMENIA
SHIRAK FC
10
 
 
FC NOAH
7
 
 
13:00
SCH
SHOW GAMES FROM KAZAKHSTAN
FC ASTANA
2
 
 
KAIRAT ALMATY
1
 
 
13:30
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
GARBARNIA KRAKOW
 
 
CHOJNICZANKA CHOJNICE
 
 
 
13:30
SCH
SHOW GAMES FROM THAILAND
SUPHANBURI
9
 
 
POLICE TERO
8
 
 
 
14:15
SCH
SHOW GAMES FROM VIETNAM
HO CHI MINH CITY
6
 
 
HOANG ANH GIA LAI
7
 
 
 
14:40
SCH
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-AIN ATAWLAH
15
 
 
AL-FATEH
4
 
 
 
15:00
SCH
SHOW GAMES FROM EGYPT
ENPPI
6
 
 
TANTA SC
18
 
 
15:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
NORWICH (U23)
1
 
 
MIDDLESBROUGH (U23)
2
 
 
 
15:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
READING (U23)
9
 
 
NEWCASTLE (U23)
7
 
 
 
15:00
SCH
SHOW GAMES FROM KAZAKHSTAN
FC KAYSAR
5
 
 
CASPIY
11
 
 
15:00
SCH
SHOW GAMES FROM RUSSIA
YESSENTUKI
14
 
 
TAGANROG
7
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM CHILE
ANTOFAGASTA
4
 
 
UNION LA CALERA
1
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM JORDAN
FC MAAN
8
 
 
AL-AHLI AMMAN
12
 
 
16:00
SCH
SHOW GAMES FROM TANZANIA
GWAMBINA FC
12
 
 
KMC
9
 
 
 
16:15
SCH
SHOW GAMES FROM UAE
AJMAN
12
 
 
HATTA SC
14
 
 
 
16:15
SCH
SHOW GAMES FROM UAE
AL-WAHDA SCC
8
 
 
SHABAB AL-AHLI DUBAI
6
 
 
 
17:00
SCH
SHOW GAMES FROM BULGARIA
CHERNO MORE VARNA
7
 
 
CSKA 1948
4
 
 
17:30
SCH
SHOW GAMES FROM EGYPT
EL GOUNA FC
14
 
 
HARAS EL HODOOD
16
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM BOSNIA AND HERZEGOVINA
FK SARAJEVO
1
 
 
MLADOST DOBOJ KAKANJ
9
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM CYPRUS
E.N. PARALIMNIOU
13
 
 
DOXA KATOKOPIAS
8
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM CYPRUS
ARIS LIMASSOL
2
 
 
ALKI OROKLINIS
11
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM FINLAND
TIPS (W)
2
 
 
HJK HELSINKI (W)
4
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM PERU
ACADEMIA CANTOLAO
7
 
 
ATLETICO GRAU
8
 
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM PERU
SPORT BOYS
10
 
 
SPORT HUANCAYO
6
 
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
GKS KATOWICE
6
 
 
BLEKITNI STARGARD
13
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
ARGES PITESTI
15
 
 
FC VOLUNTARI
10
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM TANZANIA
AZAM
1
 
 
JKT TANZANIA
15
 
 
 
18:00
SCH
SHOW GAMES FROM TURKEY
BALIKESIRSPOR
9
 
 
ADANASPOR AS
10
 
 
18:30
SCH
SHOW GAMES FROM FINLAND
ROPS AKATEMIA
3
 
 
OLS
9
 
 
18:50
SCH
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-WEHDA CLUB
10
 
 
AL-FAISALY FC
6
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
VIBORG
1
 
 
FC HELSINGOR
5
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
POGON SZCZECIN
7
 
 
JAGIELLONIA
8
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
KSZO OSTROWIEC
 
 
GORNIK ZABRZE
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
SOKOL OSTRODA
 
 
WARTA POZNAN
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM POLAND
TERMALICA NIECIECZA
 
 
RAKOW CZESTOCHOWA
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM SERBIA
VOJVODINA
2
 
 
BACKA
18
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM TURKEY
FATIH KARAGUMRUK AS
4
 
 
ERZURUM BB
10
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM TURKEY
TRABZONSPOR
18
 
 
KASIMPASA
6
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM UAE
AL-AIN FC
7
 
 
SHARJAH FC
4
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM UAE
BANIYAS SC
3
 
 
KHOR FAKKAN CLUB
11
 
 
 
19:00
SCH
SHOW GAMES FROM UKRAINE
SHAKHTAR DONETSK
3
 
 
FC MARIUPOL
6
 
 
19:15
SCH
SHOW GAMES FROM BULGARIA
LOKOMOTIV PLOVDIV
1
 
 
MONTANA
12
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
AUSTRIA VIENNA (AM)
16
 
 
FC LIEFERING
1
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
FC JUNIORS OO
11
 
 
GRAZER AK
2
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SK VORWARTS STEYR
13
 
 
FLORIDSDORFER AC
6
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SV LAFNITZ
3
 
 
KAPFENBERGER SV
10
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
WACKER INNSBRUCK
9
 
 
SV HORN
12
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
FORTUNA DUSSELDORF
16
 
 
FC HEIDENHEIM
13
 
 
19:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
HAMBURGER SV
1
 
 
FC ST. PAULI
9
 
 
19:45
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
HELMOND SPORT
17
 
 
MVV
15
 
 
19:45
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
JONG AJAX
8
 
 
ALMERE CITY FC
2
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
VEJLE
1
 
 
RANDERS FC
10
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM DENMARK
KOLDING IF
10
 
 
HVIDOVRE
11
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM EGYPT
AL MASRY
7
 
 
WADI DEGLA
15
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC VIKTORIA KOLN
6
 
 
VFB LUBECK
20
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC AUGSBURG II
10
 
 
WACKER BURGHAUSEN
11
 
 
20:00
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
TSV BUCHBACH
8
 
 
1896 RAIN AM LECH
14
 
 
20:15
SCH
SHOW GAMES FROM PERU
ALIANZA LIMA
7
 
 
DEPORTIVO MUNICIPAL
5
 
 
 
20:30
SCH
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
ESTORIL
1
 
 
COVA DE PIEDADE
8
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUM
LIERSE KEMPENZONEN
6
 
 
LOMMEL UNITED
4
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
ARSENAL (U23)
13
 
 
LIVERPOOL (U23)
7
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
ASTON VILLA (U23)
4
 
 
SUNDERLAND (U23)
12
 
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM ROMANIA
DINAMO BUCURESTI
14
 
 
FC ASTRA GIURGIU
16
 
 
21:00
SCH
SHOW GAMES FROM SWITZERLAND
FC THUN
9
 
 
FC AARAU
4
 
 
21:30
SCH
SHOW GAMES FROM GERMANY
FC SCHALKE 04
17
 
 
VFB STUTTGART
5
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM BELGIUM
GENK
8
 
 
AS EUPEN
12
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
COVENTRY
22
 
 
READING
1
 
 
21:45
SCH
SHOW GAMES FROM NORTHERN IRELAND
LINFIELD
1
 
 
CRUSADERS FC
3
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM ENGLAND
WOLVERHAMPTON
9
 
 
CRYSTAL PALACE
8
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
NAC BREDA
4
 
 
NEC NIJMEGEN
5
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM NETHERLANDS
TOP OSS
14
 
 
DE GRAAFSCHAP
3
 
 
22:00
SCH
SHOW GAMES FROM SPAIN
EIBAR
11
 
 
CADIZ
6
 
 
22:30
SCH
SHOW GAMES FROM PERU
CESAR VALLEJO
3
 
 
DEPORTIVO LLACUBAMBA
2
 
 
 
22:30
SCH
SHOW GAMES FROM PERU
SPORTING CRISTAL
2
 
 
CARLOS STEIN FC
4
 
 
 
22:30
SCH
SHOW GAMES FROM PORTUGAL
PACOS FERREIRA
12
 
 
FC PORTO
3
 
 
23:00
SCH
SHOW GAMES FROM GUATEMALA
SACACHISPAS CHIQUIMULA
11
 
 
CSD MUNICIPAL
1
 
 
23:00
SCH
SHOW GAMES FROM VENEZUELA
GRAN VALENCIA
7
 
 
CARACAS FC
2
 
 
 
23:45
FTR
SHOW GAMES FROM URUGUAY
TACUAREMBO
6
 
 
JUVENTUD
4
 
 
22:15
FTR
SHOW GAMES FROM MALTA
ZEJTUN CORINTHIANS FC
10
 
 
HIBERNIANS FC
2
 
 
 
22:15
POST
SHOW GAMES FROM SAN MARINO
FAETANO
15
 
 
SP LIBERTAS
2
 
 
 
22:00
POST
SHOW GAMES FROM FRANCE
MARSEILLE
4
 
 
LENS
7
 
 
21:45
POST
SHOW GAMES FROM WALES
ABERYSTWYTH TOWN
7
 
 
PENYBONT FC
5
 
 
21:45
POST
SHOW GAMES FROM WALES
FLINT TOWN UNITED
11
 
 
CAERNARFON TOWN
6
 
 
21:30
FTR
SHOW GAMES FROM DENMARK
FC NORDSJAELLAND (U19)
2
 
 
LYNGBY (U19)
5
 
 
 
21:30
FTR
SHOW GAMES FROM ENGLAND
WANTAGE TOWN
 
 
NORTH LEIGH
 
 
 
21:30
FTR
SHOW GAMES FROM GIBRALTAR
ST JOSEPHS
4
 
 
LIONS GIBRALTAR
5
 
 
 
21:30
FTR
SHOW GAMES FROM URUGUAY
CERRITO
1
 
 
RACING MONTEVIDEO
8
 
 
21:00
POST
SHOW GAMES FROM ENGLAND
SCUNTHORPE
23
 
 
COLCHESTER
11
 
 
21:00
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
HAMBURGER SV III
14
 
 
HEBC HAMBURG
8
 
 
 
21:00
POST
SHOW GAMES FROM POLAND
WIDZEW LODZ
 
 
LEGIA WARSZAWA
 
 
 
21:00
POST
SHOW GAMES FROM SWITZERLAND
NEUCHATEL XAMAX FC
6
 
 
FC WINTERTHUR
3
 
 
20:30
POST
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
ASV DRASSBURG
12
 
 
WIENER SPORTKLUB
1
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
MARCHFELD DONAUAUEN
7
 
 
ADMIRA WACKER (AM)
8
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
WORGL
3
 
 
SVG REICHENAU
4
 
 
20:30
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
KICKERS OFFENBACH
5
 
 
TSV SCHOTT MAINZ
17
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM GERMANY
SV VICTORIA SEELOW
17
 
 
TORGELOWER SV GREIF
5
 
 
20:30
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
SG MUELHEIM-KAERLICH
8
 
 
TSV EMMELSHAUSEN
12
 
 
 
20:30
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
HAMM UNITED
7
 
 
UNION TORNESCH
19
 
 
 
20:30
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
SC VICTORIA HAMBURG
2
 
 
VFL LOHBRUEGGE
16
 
 
 
20:30
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
TUS OSDORF
17
 
 
TUS DASSENDORF
1
 
 
 
20:30
FTR
SHOW GAMES FROM SWEDEN
LANDSKRONA BOIS
2
 
 
FK KARLSKRONA
16
 
 
20:15
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
TSV CONCORDIA
4
 
 
TSV BUCHHOLZ
5
 
 
 
20:00
POST
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
NEUSIEDL-SEE
11
 
 
SG TRAISKIRCHEN
4
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
DEUTSCHLANDSBERGER
11
 
 
FC WELS
16
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
GLEICHENBERG
3
 
 
SV ALLERHEILIGEN
10
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SC KALSDORF
7
 
 
ATSV STADL-PAURA
13
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
UNION GURTEN
4
 
 
SC WEIZ
9
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
UNION VB VOCKLAMARKT
15
 
 
FC GLEISDORF 09
2
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
WOLFSBERGER AC (AM)
8
 
 
STURM GRAZ (AM)
6
 
 
20:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
WSC HERTHA
5
 
 
SV SPITTAL
14
 
 
20:00
POST
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SAK 1914
9
 
 
SV SEEKIRCHEN
3
 
 
20:00
POST
SHOW GAMES FROM AUSTRIA
SV GRODIG
5
 
 
TSV ST. JOHANN
8
 
 
20:00
POST
SHOW GAMES FROM CYPRUS
A. E. KITION LARNACA
3
 
 
PAFOS FC
7
 
 
20:00
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
CFR PFORZHEIM
11
 
 
FCA WALLDORF II
19
 
 
20:00
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
BRAMFELDER SV
13
 
 
FC SUDERELBE
15
 
 
 
19:30
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
TSG BALINGEN
8
 
 
FC GIESSEN
21
 
 
19:15
FTR
SHOW GAMES FROM URUGUAY
ATENAS
7
 
 
SUD AMERICA
9
 
 
19:00
POST
SHOW GAMES FROM CROATIA
HNK GORICA
2
 
 
NK VARAZDIN
8
 
 
19:00
FTR
SHOW GAMES FROM CROATIA
MEDJIMURJE
4
 
 
OPATIJA
6
 
 
19:00
FTR
SHOW GAMES FROM DENMARK
FC NORDSJAELLAND (U17)
8
 
 
LYNGBY (U17)
9
 
 
 
19:00
FTR
SHOW GAMES FROM ESTONIA
PARNU JK VAPRUS
1
 
 
TAMMEKA TARTU II
6
 
 
 
19:00
POST
SHOW GAMES FROM FRANCE
LYON DUCHERE
18
 
 
CHOLET
5
 
 
19:00
POST
SHOW GAMES FROM GERMANY
1899 HOFFENHEIM II
13
 
 
VFB STUTTGART II
16
 
 
18:30
FTR
SHOW GAMES FROM IRAQ
AL SHORTA
9
 
 
BAGHDAD FC
18
 
 
 
18:00
FTR
SHOW GAMES FROM CROATIA
INTER ZAPRESIC
13
 
 
KUSTOSIJA
12
 
 
18:00
FTR
SHOW GAMES FROM MALTA
MOSTA FC
11
 
 
ST LUCIA
9
 
 
 
18:00
POST
SHOW GAMES FROM POLAND
CHROBRY GLOGOW
12
 
 
ODRA OPOLE
4
 
 
18:00
POST
SHOW GAMES FROM TURKEY
TUZLASPOR
1
 
 
ALTAY
8
 
 
17:45
FTR
SHOW GAMES FROM OMAN
DHOFAR
 
 
AL-NAHDA CLUB
 
 
 
17:00
FTR
SHOW GAMES FROM QATAR
AL-MARKHIYA
 
 
AL-ARABI SC
 
 
 
17:00
FTR
SHOW GAMES FROM URUGUAY
ALBION FC
11
 
 
VILLA TERESA
5
 
 
16:45
FTR
SHOW GAMES FROM BAHRAIN
MUHARRAQ CLUB
 
 
BUSAITEEN
 
 
 
15:30
FTR
SHOW GAMES FROM ITALY
FIORENTINA (U19)
6
 
 
LAZIO (U19)
8
 
 
 
15:15
FTR
SHOW GAMES FROM IRAQ
AL-ZAWRAA
8
 
 
AL-NAFT
3
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM CROATIA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1
 
 
SESVETE
3
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM CROATIA
NK DUBRAVA
10
 
 
RUDES
16
 
 
15:00
POST
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
FRANCE (U17)
1
 
 
ANDORRA (U17)
3
 
 
 
15:00
POST
SHOW GAMES FROM EUROPE (UEFA)
WALES (U17)
2
 
 
SCOTLAND (U17)
4
 
 
 
15:00
POST
SHOW GAMES FROM POLAND
PUSZCZA NIEPOLOMICE
9
 
 
GORNIK LECZNA
3
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CONCORDIA II
8
 
 
RAPID BUCURESTI II
9
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
ASTRA PLOIESTI II
6
 
 
TARGU SECUIESC
4
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
CORONA BRASOV
1
 
 
SR BRASOV
2
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
SEPSI SFANTU GHEORGHE II
10
 
 
PLOPENI
7
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
ACADEMICA CLINCENI II
10
 
 
ACSO FILIASI
2
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
FCM ALEXANDRIA
6
 
 
FC PUCIOASA
7
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
UNIREA BASCOV
5
 
 
CS UNIVERSITAT. CRAIOVA II
8
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
FLACARA HOREZU
5
 
 
AFC HERMANNSTADT II
8
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
GAZ METAN MEDIAS II
2
 
 
VIITORUL DAESTI
6
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
MAGURA CISNADIE
3
 
 
VIITORUL SELIMBAR
1
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
ACS POLI TIMISOARA
4
 
 
GLORIA CERMEI
8
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
DUMBRAVITA
3
 
 
ACS GHIRODA
6
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
SOIMII LIPOVA
2
 
 
FORTUNA BECICHERECU
10
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
UNIREA ALBA IULIA
8
 
 
ARIESU TURDA
7
 
 
 
15:00
FTR
SHOW GAMES FROM ROMANIA
UNIREA DEJ
3
 
 
METALURGISTUL CUGIR
1
 
 
 
14:45
FTR
SHOW GAMES FROM URUGUAY
VILLA ESPANOLA
2
 
 
CENTRAL ESPANOL
12
 
 
14:35
FTR
SHOW GAMES FROM OMAN
AL-ORUBA
 
 
IBRI CLUB
 
 
 
14:35
FTR
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
BISHA
13
 
 
AL-ANSAR
1
 
 
 
14:30
FTR
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-LEWAA
5
 
 
AL-TAQDOM
9
 
 
 
14:25
FTR
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-ARABI AL-SAUDI
2
 
 
AL-HJAZZ
3
 
 
 
14:20
FTR
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-QAISOMA
6
 
 
AL ENTESAR
10
 
 
 
14:20
FTR
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-ZULFI
12
 
 
AL-JNDAL
4
 
 
 
14:20
FTR
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
KUMAIT
7
 
 
AL-AKHDOUD
11
 
 
 
14:15
FTR
SHOW GAMES FROM SAUDI ARABIA
AL-SADD SAUDI
14
 
 
AL-SAFA
8
 
 
 
14:00
FTR
SHOW GAMES FROM BELARUS
BELSHINA BOBRUISK RESERVES
12
 
 
SHAKHTER SOLIG. RESERVES
4
 
 
14:00
FTR
SHOW GAMES FROM BELARUS
FC NEMAN GRODNO RESERVES
5
 
 
TORPEDO ZHODINO RESERVES
9
 
 
14:00
FTR
SHOW GAMES FROM SYRIA
AL-HORGELAH
12
 
 
HUTTEEN SC
14
 
 
 
14:00
FTR
SHOW GAMES FROM SYRIA
AL-ITTIHAD ALEPPO
10
 
 
AL-KARAMAH
5
 
 
 
14:00
FTR
SHOW GAMES FROM SYRIA
AL-WATHBA
3
 
 
AL-HURRIYA
13
 
 
 
14:00
FTR
SHOW GAMES FROM SYRIA
JABLEH SC
6
 
 
AL-FOTUWA
8
 
 
 
14:00
FTR
SHOW GAMES FROM SYRIA
TISHREEN
2
 
 
AL-SAHEL TARTUS
11
 
 
 
13:30
FTR
SHOW GAMES FROM IRAQ
AL SEMAWAH
20
 
 
AL-MINAA
13
 
 
 
13:30
FTR
SHOW GAMES FROM IRAQ
AL-KAHRABA
16
 
 
AL-HEDOOD
15
 
 
 
13:00
FTR
SHOW GAMES FROM IRAQ
AL-NAJAF
17
 
 
NAFT AL-WASAT
1
 
 
 
12:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
BRISBANE ROAR YOUTH
6
 
 
GOLD COAST KNIGHTS
4
 
 
12:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
SUNSHINE COAST WANDERERS
8
 
 
QUEENSLAND LIONS
3
 
 
12:00
FTR
SHOW GAMES FROM JAPAN
KAMATAMARE SANUKI
16
 
 
FUJIEDA MYFC
9
 
 
11:30
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
IPSWICH KNIGHTS
6
 
 
WESTERN PRIDE
5
 
 
 
11:15
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
ROCHEDALE ROVERS
7
 
 
SOUTHSIDE EAGLES
11
 
 
 
09:00
FTR
SHOW GAMES FROM AUSTRALIA
EASTERN SUBURBS FC (U20)
6
 
 
MORETON BAY UNITED (U20)
3
 
 
 
03:10
FTR
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
ALIANZA PETROLERA
 
 
BUCARAMANGA
 
 
 
01:00
FIN
SHOW GAMES FROM BRAZIL
ITUANO
4
 
 
BRUSQUE
1
 
 
2
1
3
1
 
00:45
FIN
SHOW GAMES FROM COLOMBIA
CUCUTA
 
 
LA EQUIDAD
 
 
 
2
0
3
2
00:15
FIN
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
COQUIMBO UNIDO
2
 
ESTUDIANTES MERIDA
 
4
 
0
0
3
0
00:15
FIN
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
SOL DE AMERICA
2
 
UNIVERSIDAD CATOLICA
 
4
 
0
0
0
0
00:15
FIN
SHOW GAMES FROM SOUTH AMERICA (CONMEBOL)
UNION SANTA FE
1
 
EMELEC
 
4
 
0
1
0
1
00:00
FIN
SHOW GAMES FROM BRAZIL
RED BULL BRAGANTINO
3
 
PALMEIRAS
 
3
 
0
3
1
3
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
H/T: Half Time
PN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
TV Listings
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score